Uudised ja teated

« Tagasi

Ettevõtluse auhind 2017

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestvedamisel toimub tänavune konkurss 17. korda. Ettevõtluse Auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele. Ajalugu on näidanud, et avalik tunnustus ja tähelepanu on avanud ettevõtetele uusi uksi – see on selge signaal konkursi mõjust ja olulisusest.

 

2017. aasta konkursil selgitatakse välja silmapaistvamad ettevõtted viies kategoorias:

  • Aasta Eksportöör
  • Aasta Uuendaja
  • Aasta Välisinvestor
  • Aasta Piirkonna Ettevõte
  • Aasta Vastutustundlik Ettevõte

Koostöös valdkonna asjatundjatega, kes hindavad nii ettevõtte majandusnäitajaid kui väärtuseid ja panust ühiskonda, valitakse igas kategoorias välja kolm kõige märkimisväärsemat ettevõtet ehk auhinna nominenti. Seejärel valib esinduslik žürii nominentide seast välja iga kategooria võitja.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt 2003. aastal algatatud Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2017 raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus vastavalt ettevõtte suurusele. Valime välja konkurentsivõimelisima suurettevõtte, väike- ja keskettevõtte ning mikroettevõtte. 

Eraldi koostatakse edetabelid tegevusvaldkonniti järgmistes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, turism, finantsvahendus, kinnisvara ja teenindus.

Ei ole oluline, kui suur või väike on teie ettevõtte või millises valdkonnas tegutsete, ootame kandideerima kõiki Eesti ettevõtteid!

Ankeedi täitmiseks kulub teil aega vaid mõni minut (küsitakse 6 majandusnäitajat aastaaruandest), kuid võidetakse võimalus olla esindatud soliidses ettevõtete seltskonnas ja saada nii tasuta reklaami oma ettevõttele.

Metoodikast saab lähemalt lugeda siin


Konkursile kandideerimine on avatud 30. juunini 2017!

 

Lisainfo:
Liina Lemming
Projektijuht
+372 6279 741
Liina.Lemming@eas.ee