Uudised ja teated

« Tagasi

Kohaliku omaalgatuse programm ootab uusi projekte 2.oktoobriks

Programm toetab projekte, mis aitavad kaasa kohalike kogukondade elujõulisusele ja arengule.  Toetatakse kogukondlikku koostööd ja identiteeti tugevdavaid sündmusi, kohalike elanike teadmiste ja oskuste arendamist ning kogukonnale oluliste investeeringute ja soetuste tegemist.

Ühe projekti toetuse piirsuma on 2000 eurot ja nõutav omafinantseering 10% projekti maksumusest.

Taotlejaks võivad olla piirkondlikult ja avalikes huvides tegutsevad

·         mittetulundusühingud , milles ei osale liikmena kohalik omavalitsus või riik 

·         sihtasutused, mis pole asutatud kohaliku omavalitsuse või riigi osalusel.

Taotlused tuleb esitada hiljemalt 2. oktoobriks kl 16.30 Jõgeva maavalitsusele.

Taotlused võib tuua paberkandjal  Jõgeva maavalituse infolauda või saata postiga  aadressil  Suur 3, 48306 Jõgeva. 
Digitaalselt allkirjastatud taotlused saata  e-posti aadressile: info@jogeva.maavalitsus.ee.

Toetuste taotlemise kord, tingimused, taotlusvormid ning taotluse koostamise juhendid  on kättesaadavad   KÜSKi kodulehel.


Lisainfo programmi kohta: Toivo Kroon – kohaliku omaalgatuse programmi maakondlik menetleja, 776 6348, 528 6315,      toivo.kroon@jogeva.maavalitsus.ee

Lisainfo ja projektide koostamise nõustamine: Kersti Kurvits –Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse MTÜ konsultant, 776 8063, 520 8423, kersti@jaek.ee .


Reedel, 15. septembril algusega kell 10 korraldab Jõgeva Maavalitsus koos Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusega  kohaliku omaalgatuse programmi infopäeva Jõgeva Maavalitsuse IV korruse saalis. Osalemiseks on vajalik registreerumine hiljemalt 13. septembriks   maakondliku programmi menetleja Toivo Krooni elektronposti aadressil   toivo.kroon@jogeva.maavalitsus.ee  või telefonil  776 6348, 528 6315.