Uudised ja teated

« Tagasi

Ajujaht ootab ideid 29.oktoobriks!

Ajujaht alustab XI hooaega ning kutsub võistlema 60 000 euro suuruse auhinnafondi nimel. Ideid oodatakse 29. oktoobrini. Osalema on oodatud kõik – nii kooliõpilased, tudengid, tööturul kanda kinnitanud inimesed kui teised, kes on uute väljakutsete jahil.

Ajujahi ellukutsuja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) tegevjuht Alo Ivaski sõnul on Ajujahist kasvanud välja mitmed Eesti majanduse jaoks olulised ettevõtted. "Taxify ja GoWorkaBit maksid 2017. aasta II kvartalis kahe peale kokku ligi 400 000 eurot riiklikke makse – see on väga tubli panus. Ajujahi eesmärgiks ongi kasvatada elujõulisi ettevõtteid, mis rikastaks meie ühiskonda," rääkis ta.
 
Kümne hooaja vältel on Ajujahile esitatud üle nelja tuhande idee. Ajujahi edukaimaks vilistlasettevõtteks võibki pidada Taxify'd, mis sai möödunud suvel 10 miljonit dollarit ületava investeeringu Hiina ettevõttest Didi Chuxing. Tänaseks tegutseb Taxify 22 riigis kolmel erineval kontinendil.


Osale ise ja julgusta ka sõpra!
Ajujahil saad panna oma äriidee proovile turvalises keskkonnas, kus pole midagi kaotada. Kui Sul endal pole ideed, kuid tead sõpra, kolleegi või tudengite seltskonda, kel hea idee tagataskus, siis julgusta neid osalema ja jaga üleskutset neile sobivas kanalis.

Ideid saab 29. oktoobrini esitada siin!

Ajujahi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks neile toetavad Ajujahti Elering, Levira, Tehnopol, Ülemiste City, Harku vald, Pärnu linn, Saue vald, Tallinna linn, Tartu linn, Viimsi vald ja Võru maavalitsus. Ajujahi elluviimist rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.