Uudised ja teated

« Tagasi

Lõuna-Eesti naisettevõtjate klubi alustab 18.oktoobril

Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste esimene klubiline kohtumine leiab aset 18.oktoobril kell 16.00-19.00 SPARK Demo keskuses (Narva mnt 3, Tartu).                                          

Oma lugu tuleb jagama JOIK ilutooteid valmistava ettevõtte asutaja ja omanik Eva-Maria Õunapuu (pildil), kes on pälvinud ka Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioonilt (EENA) noore naisettevõtja auhinna.

Varasemalt juristina leiba teeninud Eva-Maria otsustas 2005.aastal, et ühendab meeldiva kasulikuga ning muudab oma hobi igapäevatööks. Nüüd annab ettevõte tööd 17 inimesele.

Mullu ulatus ettevõtte käive 1,4 miljoni euroni, millest ligi 17% eksporditi välisriikidesse.

JOIKi filosoofia aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone. Kõik JOIK tooted arendatakse ja valmistatakse Eestis, hubases tootmishoones Tallinna serval Tänassilma külas. Tooted (küünlad, näo- ja kehahooldustooted) valmivad käsitööna väikestes partiides ning on üle Eesti kättesaadavad  e-poe, esinduspoe ning enam kui 30 edasimüüja kaudu.

Tootevalikuga on võimalik lähemalt tutvuda järgmisel aadressil: https://joik.ee/et/

 

Lisaks JOIKile tutvustab oma töid ning tegemisi SPARK Demo keskuse sõbralik pere.
Õhtu jätkub tutvumisringi ning suupistetega meeldivas seltskonnas.
Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

 

Üritus on tasuta! Veel viimased vabad kohad!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 16.oktoobriks asukohas (kuni kohti jätkub): http://bit.ly/2ypElHf

 

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Tel. 5866 0146            
E-post: sandra@jaek.ee

 

Elo Spoolstra
SA Tartu Ärinõuandla
Tel. 511 3932
E-post: elo@tartu.bas.ee