Uudised ja teated

« Tagasi

Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kolmas klubikohtumine 21.veebruaril

Kutsume Teid osalema Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kolmandal klubilisel kohtumisel, mis leiab aset 21.veebruaril kell 16.00-19.00 SPARK Demo keskuses (Narva mnt 3, Tartu).


Klubikohtumisel astub üles ettevõtja, ettevõtluskoolitaja ja Tartu Ülikooli õppejõud Triin Kask, kes on ettevõtte Nevercode OÜ kaasasutaja ning tegevjuht. Nevercode OÜ puhul on tegu mobiiliarendajatele mõeldud produktiivsust tõstva tööriistaga, mis aitab neil automaatselt äppe ehitada, testida ja jagada.

Triin usub, et ettevõtja elu üks suurimaid plusse on vabadus oma elukorraldust ise reguleerida. Ta ei ole koolkonnast, kes usub, et edu nimel peab töötama 80 töötundi nädalas. Võti peitub produktiivsuses – kuidas välistada ebavajalik ning teha vähemaga rohkem. Pingeline töö on talle õpetanud, et fookus tagab edu.

Tema elus kõige tähtsamad on tema elukaaslane ja kolm last, kes ei tohi kannatada seetõttu, et ta on ettevõtja. Töö ei saa kunagi olema perest olulisem. Kõige selle kõrval peab aega jääma ka iseendale. Tasakaalustatud elu on väga tähtis ja Triin tunnistab ausalt, et tema kui ettevõtja jaoks on selle saavutamine paras pähkel. Aga – kõik on tehtav, kui vaid ise tahad!

Kas on vaja vahet teha terminitel „ettevõtja" ja „naisettevõtja"? Kuidas mõjutavad ühiskonda sookvoodid ja kampaaniad nagu #meetoo? Millist väärtust loob selline duaalne ühiskond?

Tule Triinu lugu kuulama ja kaasa rääkima!

 

Õhtu jätkub tutvumisringi ja lühikese töötoa ning suupistetega meeldivas seltskonnas.

Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

 

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!

Palun osalemisest teada anda hiljemalt 19.veebruariks asukohas: http://bit.ly/2Erh6ko

 

 

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Spoolstra
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@tartu.bas.ee