Kontakt

Aadress: Suur 3, Jõgeva linn, 48306, Jõgevamaa
Jõgeva Maavalitsuse II korrus
Üld e-post: info@jaek.ee

Registrikood: 90013265
Tehingupartneri kood: 589305
EMTAK: 70221 (Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine)

SEB pank: EE031010220248968224
Makse saaja: SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tööaeg:
E-N        09.00-17.00
R            09.00-15.30
Lõuna   12.00-12.30
 

Meeskond

 

Sujuvamaks teenindamiseks palume kohtumise aeg eelnevalt vastava konsultandiga kokku leppida. 
 

 

Marve Millend
Rahvusvaheliste ettevõtete juhtimise kogemus alates 1996.aastast
Juhataja/ettevõtluskonsultant
Telefon: 521 0431
E-post: marve.millend@jaek.ee

 

Enn Valgus
Kogenud konsultant alates 1995.aastast
Ettevõtluskonsultant
Telefon: 5564 2736
E-post: enn.valgus@jaek.ee

 

Ermo Brecher
Ettevõtluskonsultant (Jõgeva-, Järva- ja Raplamaa)
Telefon: 515 8238
E-post: ermo.brecher@arenduskeskused.ee

 

Kersti Kurvits
Kodanikeühenduste konsultant
Telefon: 520 8423
E-post: kersti.kurvits@jaek.ee

 

Teele Kaeramaa
Turismivaldkonna arendusjuht
Telefon: 5817 2185
E-post: teele.kaeramaa@jaek.ee 

 

Anneli Villem
Turismikonsultant
Telefon: 776 8520
E-post: jogeva@visitestonia.com

 

Sandra Saviauk
Turundus- ja arendusjuht
Telefon: 5866 0146
E-post: sandra.saviauk@jaek.ee

 

Kuidas meid leida