Turismiuudised

« Tagasi

Otsitakse maapiirkonna turismiasjalisi, kes tegelevad või soovivad tegeleda Jaapani turuga

Eesti Maaturismi Ühing on partner rahvusvahelises Jaapani turule suunatud projektis CAITO. Jaapani turule pääsemiseks on vaja teha head koostööd reisikorraldajatega, sest jaapanlane ostab oma reisid suures osas reisikorraldaja kaudu. Koos Eesti reisikorraldajatega asutakse koostama ringreiside pakette, kus fookuses on maapiirkond.


Sellega seoses ootame väga konkreetset tagasisidet - palun andke teada, kelle juures täna juba käivad jaapani grupid ja milliseid teenuseid/tooteid nad soovivad/kasutavad. Samuti andke endast märku kui arvate, et Teie ettevõtte toode/teenus sobiks väga hästi jaapani turule.

Arutame koos reisikorraldajatega saabuvad ettepanekud põhjalikult läbi, et valmivad ringreisid vastaksid igati jaapani turu ootustele.

Ootame Teie tagasisidet aadressil eesti@maaturism.ee ja teele@jaek.ee hiljemalt 10. märtsiks!

Projektist lühidalt:
Interreg Central Baltic on heaks kiitnud rahvusvahelise projekti CAITO. Projekti tegevused on suunatud peamiselt Aasia turule (fookuses Jaapan) ehk et ühest küljest saame teada milliseid pakkumisi Jaapani turg ootab ja teisest küljest saame üheskoos kokku panna head maaturismi pakkumised Jaapani turule. Projekti juhtpartner on Eesti Maaülikool. Lisaks Eesti Maaturismi ühingule on partnerid ka Lätist ja Soomest.


Lisainfo:
Raili Mengel
MTÜ Eesti Maaturism tegevjuht
tel: 600 9999
eesti@maaturism.ee
www.maaturism.ee

 

Teate edastas:
Teele Kaeramaa
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Turismivaldkonna arendusjuht
tel: 5817 2185
teele@jaek.ee