Turismiuudised

« Tagasi

VisitEstonia.com kasutus- ja halduskoolitus turismiettevõtjatele

15. novembril on kõik Jõgevamaa turismiettevõtjad oodatud Jõgeva Kultuurikeskusse osalema VisitEstonia.com/PuhkaEestis.ee kasutamise ja haldamise koolitusel.


Siit saab teada, miks VisitEstonia.com lehel olemine on teie ettevõttele kasulik ja millised võimalused teid seal ees ootavad. VisitEstonia.com pakub palju võimalusi oma ettevõtte või turismitoote nähtavale toomiseks nii Eestis kui ka kuuel välismaa turul. Lisaks paljule muule pakub VisitEstonia.com oma ettevõtte statistika vaatamist, palju siseriiklikke turundusvõimalusi, liidestusi populaarsete rakendustega (Booking.com, TripAdvisor) ja palju muud.


Osalege kindlasti, sest koolitus on TASUTA ning äärmiselt vajalik igale turismiettevõtjale! Palun võtta kaasa praktilise töö tarvis oma arvuti.


AJAKAVA:

09:30-10:00 Saabumine ja tervituskohv

10:00-13:00 Koolitus


Koolitus toimub 15.novembril algusega kell 10.00 Jõgeva Kultuurikeskuse kammersaalis.

Koolitusel jagavad teadmisi Jõgevamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant Anneli Villem ja Lõuna-Eesti VisitEstonia.com andmehaldur Merike Järv.

 

Palun registreerige oma osalemine emaili aadressil jogeva@visitestonia.com hiljemalt 10. novembri tööpäeva õhtuks ( kl 17.00)

Tulge ja saage teada, kuidas oma turismiettevõte nähtavale tuua!

 

Rohkem infot:

Anneli Villem
Turismiinfokonsultant
Jõgevamaa Turismiinfokeskus
Tel. 776 8520
jogeva@visitestonia.com
www.visitestonia.com
www.visitjogeva.com