Kontakt

Aadress: Suur 3, Jõgeva linn, Jõgeva vald, 48306, Jõgeva maakond
Üld e-post: info@jaek.ee


Registrikood: 90013265
Tehingupartneri kood: 589305
EMTAK: 70221 (Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine)

a/a: EE031010220248968224 (SEB pank)
Makse saaja: SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tööaeg:
E-N        09.00-17.00
R            09.00-15.30
Lõuna   12.00-12.30
 

Meeskond

 

Sujuvamaks teenindamiseks palume kohtumise aeg eelnevalt vastava konsultandiga kokku leppida!
 


 

Maimu Kelder
Juhataja
Telefon: 516 2337
E-post: maimu.kelder@jaek.ee



 

 

Marve Millend
Ettevõtluskonsultant ja Ettevõtlik Kool koordinaator
Telefon: 521 0431
E-post: marve.millend@jaek.ee

 

Enn Valgus
Ettevõtluskonsultant
Telefon: 5333 5172
E-post: enn.valgus@jaek.ee

 

Ermo Brecher
Ettevõtluskonsultant (Jõgeva-, Järva- ja Raplamaa)
Telefon: 515 8238
E-post: ermo.brecher@arenduskeskused.ee

 

Kersti Kurvits
Kodanikeühenduste konsultant
Telefon: 520 8423
E-post: kersti.kurvits@jaek.ee

  
 

Maiu Veltbach
Arenduse, tervisedenduse ja siseturvalisuse spetsialist
Telefon: 5647 9521
E-post: maiu.veltbach@jaek.ee

Eveli Jürgenson
Turismiarendusjuht
Telefon: 5305 9953
E-post: eveli.jurgenson@jaek.ee

 

Anneli Villem
Turismikonsultant
Telefon: 776 8520
E-post: jogeva@visitestonia.com

 

Sandra Saviauk
Turundus- ja arendusjuht
Telefon: 5866 0146
E-post: sandra.saviauk@jaek.ee

 

 

Kuidas meid leida?