Uudised ja teated

« Tagasi

Selle hooaja viimasel Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisel astub üles Tauri Tallermaa

Kutsume osalema selle hooaja viimasel Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtul. Üritus on eriline ja erinev senisest formaadist, kuivõrd teid tuleb inspireerima hoopis meesterahvas – koolitaja ning mälutreener Tauri Tallermaa, kes räägib teemal „Kuidas naised mehi paremini mõistaks?!".

Kohtumisõhtu leiab aset 17.aprillil kell 16.00-18.00 SPARK Demo keskuses.


Tauri on hariduselt raamatupidaja, aga töökogemust on nii finants- kui turundusmaailmas.

2001.aastal liitus ta Kiirlugemiskooli meeskonnaga ning aasta hiljem, pärast kohtumist 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O´Brieniga, hakkas Tauri mälutreeninguid korraldama. Mälu teemad seonduvad esmalt tähelepanu ja keskendumisvõimega, mistõttu on üha suurem fookus läinud tänases kiires maailmas nende omaduste treenimisele.

Normaalse mälu kohta võib lühidalt öelda, et unustame kiiresti ja mäletame valesti. Kindlasti on miskit, mis ei unune ja oma arust nagu mäletame ka täpselt ja õigesti. Paraku peame leppima sellega, et ajul on ka muid funktsioone, kui ainult mõtlemine. Ja eks sellest hakkavadki enamus äpardusi juhtuma.

Sealjuures "süüdistavad" lisaks veel mehed naisi, et nemad üldse ei taha mõningaid mälestusi unustada ja naise mehi, et nemad üldse ei pane tähele ning ei mäleta. Kuidas lood tegelikult meie aju ja mäluga on, sellest räägib Tauri lihtsalt ja lühidalt ettekandes "Kuidas naised mehi paremini mõistaks?!". Asjad on lihtsamad, kui me arvame!

 

Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

 

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 15.aprilliks asukohas:

https://forms.gle/yyjkuxqncD3FCSPq5Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.

 

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee