Uudised ja teated

« Tagasi

Tasuta videokoolitus: kuidas alustada e-poega

Videokoolitus on valminud koostöös Eesti E-kaubanduse Liiduga ja on seotud meie selle aasta e-kaubanduse tegevustega. Videokoolitusele on vajalik eelnev registreerimine läbi Delfi artikli siin: https://arileht.delfi.ee/news/uudised/kuidas-alustada-e-poega-kolm-eesti-eksperti-annavad-sulle-nou?id=88165073

Videokoolituse sisu

I osa – „E-poe loomine. Kuidas algust teha?" (45 minutit)

E-poega alustamisest räägib arendusettevõtte Acty digistrateeg Aldar Reinberk. Aldar räägib lähemalt, mis on e-kaubandus ning miks võiks sellega tegeleda. Peale selle saad teada, kust e-poe loomisel alustada ning milliseid enamlevinud vigu vältida.

II osa – „Google'i reklaamidega eksportima" (30 minutit)

Millised on Google'is reklaamimise võimalused? Kuidas Google'it kasutades enda tooteid Eestist välja müüa? Nendele küsimustele vastab ePPC asutaja ning Google'i ekspert Karl Pae. Karl räägib, kuidas inimesed Google'ist otsivad ja kuidas valida õiged märksõnad eri turgude jaoks.

III osa – „Kuidas ehitada ja kasvatada äri sotsiaalmeedias?" (30 minutit)

Kas sotsiaalmeedia aitab äri kasvatada? Millised reklaamivõimalused on Facebookis ja Instagramis? Sotsiaalmeedia reklaamist räägib ettevõtte Boost Yourself tegevjuht Teet Torim. Teet räägib sotsiaalmeedia reklaami võimalustest Boost Yourselfi kogemuse kaudu ning selgitab, kuidas saavutada häid müügitulemusi sotsiaalmeediakanalite kaudu.

Osale koolitusel ja kasuta e-kaubanduse võimalusi enda äri kasvatamiseks! Lisaküsimuste korral pöördu maakondlike arenduskeskuste poole, kus on võimalik saada tasuta ettevõtlusalast nõustamist.