Uudised ja teated

« Tagasi

Peipsimaa majutus- ja toitlustusasutuste tunnustusprogramm 2020

Peipsi Infokeskus alustab Peipsimaa (Ida- Virumaa, Jõgevamaa, Tartumaa ja Põlvamaa) majutus- ja toitlustusasutuste tunnustusprogrammiga ja viib läbi ajavahemikul 10.07.2020 – 10.08.2020 Peipsimaa majutus- ja toitlustusasutuste hindamise, et neid vääriliselt tunnustada. Programmi raames aitame elavdada Peipsimaa majandust ja ühtlasi külastajatel üles leida parimad majutus- ja toitlustusasutused Peipsimaal.

Hindamisi viivad läbi anonüümsed erapooletud hindajad, kes ei ole majutus- või toitlustusasutusele varasemalt teada. Hindaja teavitab oma kohalviibimisest peale asutusest lahkumisest tasudes arve teenuse eest ja andes üle kingituse Peipsi Infokeskuse poolt.

Kõik programmis osalenud asutused lisatakse Peipsi Infokeskuse kodulehele www.peipsi.ee ja arvustused ning tutvustused koos piltidega Peipsi Infokeskuse Facebooki lehele www.fb.com/peipsimaa. Hääletamine jätkub Peipsimaa Info Facebooki grupis https://www.facebook.com/groups/710089646460374/, kus kõikide hääletajate vahel kujuneb igal aastal uus pingerida. Grupiga liitumiseks peab teil olemas olema Facebooki konto, mille kaudu saate meile liitumisavalduse saata.

Hääletajate vahel loositakse välja majutus kahele inimesele ja lõuna- või õhtusöök kahele inimesele pingereas esimesel kohal olevas majutusasutuses ja toitlustusasutuses. Kokkuvõtted hääletustulemustest on Peipsimaa Info grupis jooksvalt kõigile grupi liikmetele nähtavad ja uued sertifikaadid antakse välja 10.05.2021 seisuga. Juba programmiga liitunud asutustele väljastatakse uus sertifikaat igal aastal tasuta. Uus uute asutuste hindamisperiood programmiga liitumiseks ja uute hindajate leidmine kuulutatakse samuti välja 10.05.2021.Janek Keskküla
Juhataja

Peipsi Infokeskus
www.peipsi.ee
www.fb.com/peipsimaa