Uudised ja teated

« Tagasi

Koolitusprogramm „E-kaubanduse baaskursus“ 26.08-22.09.2020 Zoomis

Soovid luua e-poodi, kuid ei tea, kuidas sellega alustada? Kandideeri E-kaubanduse baaskursusele ja pane alus enda e-poele! Maakondlikud arenduskeskused korraldavad praktilise koolitusprogrammi, mille käigus saab teadmised e-poe loomisest, e-kaubandusega kaasnevast seadusandlusest kui ka digiturundusest. Programm kestab 6 päeva ja toimub veebikeskkonnas Zoom vahemikus 26.08-22.09.2020.

Programmis osalemiseks tuleb esitada kandideerimisavaldus, mille alusel valitakse kuni 30 ettevõtjat, kes saavad kogu programmi läbida tasuta.

Oleme välja kuulutanud ja avanud registreerimise e-kaubanduse koolitusprogrammile „E-kaubanduse baaskursus", mis toimub 26.08-22.09.2020 Zoomis.

Sihtgrupp: programm on mõeldud tegutsevatele ettevõtjatele, kellel on soov luua e-pood. Programmi võetakse kuni 30 ettevõtet ja osalemiseks tuleb kandideerida.

Osalemisinfo: kõik ettevõtted, kes on programmi valitud, saavad osaleda tasuta. Kandideerimine toimub kuni 10.08 ja osalejad selguvad 11.08ks.

Uuri lähemalt:
https://www.arenduskeskused.ee/e-kaubanduse-baaskursus/

 

Lisaks sellele programmile on tulemas ka „E-kaubanduse kasvuprogramm", mis on mõeldud kõikidele ettevõtetele, kellel on olemas e-pood.