Uudised ja teated

« Tagasi

Stardib EAS-i kasvuettevõtte mentorprogramm

EAS ootab ambitsioonikaid ettevõtteid mentorprogrammi

Mis?

EASi kasvuettevõtte mentorprogramm on mõeldud ambitsioonikale ettevõttele kiire kasvu, arengu ja uutele turgudele sisenemise toetuseks. Iga programmi valitud ettevõtja saab endale kümneks kuuks koostööpaariliseks kogemustega ettevõtja ehk mentori, kellega koos eesmärgistatakse arenguvõimalused ning laiendatakse ettevõtja kontaktvõrgustikku.

Kellele?

Programm on mõeldud kõigile ettevõtjatele, kellel sihikul äritegevuse kasvatamine, uutele turgudele laienemine või soov laiendada oma kontaktvõrgustikku. Aastate jooksul on programmist hoogu saanud nii tööstus-, tehnoloogia-, toitlustus- kui ka näiteks majutusettevõtted. Samuti oodatakse programmi kandideerima ka kogenud ettevõtjatest mentoreid.

Millal?

Septembris startivad programmilised tegevused vältavad 12 kuud. Mentori ja mentii sisuline koostöö kestab 10 kuud. Tutvu ajakavaga.

 

Mida programm sisaldab?

  • Kümme kuud personaalset koostööd kogenud ettevõtjast mentoriga ettevõtte ärieesmärkide saavutamiseks.
  • Ettevõtte arenguvajaduste kaardistust ja eesmärgistamist; koostöös mentoriga loodud ettevõtte tegevuskava järgnevaks kaheks aastaks.
  • Uusi kontakte ja ärisuhteid teiste ettevõtjate ja tippekspertidega.
  • Kümme mentorprogrammis osalevate ettevõtjate vajadustele kohandatud töötuba ja bootcamp'i, mida viivad läbi rahvusvaheliselt ja kodumaiselt tunnustatud oma valdkonna tipud nagu Alar KolkKristo KrummMarkko KaruHoward KingstonIngrid JoostPaavo Pauklin ja teised.

Kandideerimine kasvuettevõtte mentorprogrammi uude lendu on avatud 6.septembrini! Esita oma avaldus siin.

Tutvu programmiga lähemalt! https://www.eas.ee/teenus/mentorprogramm.

Kasvuettevõtte mentorprogrammi viib läbi EAS koostöös Civitta Eestiga.