Ettevõtlusuudised

« Tagasi

Eestis esmakordselt läbiviidav koolitus "Digitaliseerimise teekaardi koostamine ja kasutamine" ootab osalejaid

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus koostöös Viljandimaa Arenduskeskusega kutsuvad osalema Eestis esmakordselt läbiviidaval koolitusel "Digitaliseerimise teekaardi koostamine ja kasutamine".
Koolitajaks Innovaatiliste Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogiate Arenduskeskuse (IMECC OÜ) juhatuse liige prof. Jüri Riives (pildil).

 

Osalema on oodatud tootmisettevõtete juhid, arendusjuhid, tootmisjuhid, tiimide juhid ning samuti kõik teised teemast huvitatud. Koolituspäeva info allpool.

 

Aeg: 13.03.19 kell 10.00 - 17.00

Koht: Park Hotell Viljandi seminariruum. Aadress Laidoneri plats 8, Viljandi

Koolituse eesmärgiks on aidata kaasa tootmisettevõtete konkurentsivõime tõusule läbi digitaliseerimise taseme parendamise. Viimase üheks aluseks on ettevõttekeskse digitaliseerimise teekaardi koostamine.

Koolituse sisu:

  • Lähtume postulaadist, et ettevõtte tulemuslikkuse alus luuakse läbi ratsionaalsete otsuste digitaliseerimise, automatiseerimise ja paindlikkuse tasemete määramisel, hinnates kaalutletult nende vajaduse  ulatust ettevõttes.
  • Vaatleme nende mõju ettevõtte tulemuslikkusele läbi erinevate ettevõttele oluliste väljundparameetrite (OEE, DEEP, KPI-d, tootlikkuse näitajad) tulemuste.
  • Käsitleme erinevaid meetodeid ja võimalusi tulemuslikkuse näitajate saamiseks ja hindamiseks.
  • Väljundite väärtuspõhisusest ja eesmärkidest tulenevalt on erinevaid arenduste (näiteks digitaliseerimise teekaartide koostamise) realisatsiooni võimalusi ettevõttes. Analüüsime nende olemust ja toome näiteid põhjus-tagajärg seoste lahendamiseks erinevates valdkondades.


 

Koolituspäevale registreerimise tähtaeg 08.03.19 kell 17.00.
NB! Kohtade arv on piiratud!

Registreeru SIIN

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Ragnar Tammsalu
          SA Viljandimaa Arenduskeskus
          Tel. 5340 3138
          E-post: ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee

 


Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.