Ettevõtlusuudised

« Tagasi

Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste VI klubikohtumine 16.jaanuaril


Kutsume osalema Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtule, kus seekord jagab oma lugu Krõõt Padrik.

Üritus leiab aset 16.jaanuaril kell 16.00-19.00 ikka vanas tuttavas asukohas – SPARK Demo keskuses.

 

Krõõt Padrik töötab sisuturunduse spetsialistina mobiilitehnoloogiate arendusega tegelevas Eesti ettevõttes Fortumo, mis on 11 tegevusaasta jooksul laienenud enam kui 60-le turule Euroopas, Aasias ning Ameerikas. 2011.aastal valiti Fortumo Eesti Ettevõtluse Auhinnakonkursil aasta eksportööriks ning aasta parimaks ettevõtteks.

Krõõt töötas veel hiljaaegu haridusministeeriumis juristina, mille kõrvalt omandas teise magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimises. Möödunud aastal võttis ta aga ette karjääripöörde ning sukeldus IT-sektori sisuturunduse maailma. Krõõt on uue töö sisseelamisvaevustest kirjutanud Tartu Ülikooli ajakirjas, vt: https://www.ajakiri.ut.ee/artikkel/2936. Vabal ajal peab Krõõt populaarset raha- ja investeerimisblogi ning tegeleb jõudumööda sellega, et isikliku ettevõtte alla püsiv kõrvalsissetulek tekitada.


Krõõda ettekanne on inspireeritud sellest, et viimasel ajal on päris mitmed tehnoloogialiidrid (nt. Redditi asutaja Alexis Ohanian või kasvõi meie oma Kristel Kruustük) töö- ja eraelu tasakaalu poolt ning n-ö kurnatuse kultuuri vastu sõna võtnud. Avatud vestluse käigus räägib Krõõt endast ja jagab oma mõtteid töö- ja eraelu tasakaalu võimalikkusest, sellega kaasnevatest mõtteviisidest, raamatutest, kajastustest jne.


Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.
 

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 14.jaanuariks asukohas:

https://goo.gl/forms/1ZMzxEqLURcMPVwp2

 


Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee