Isikuandmete töötlemine Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuses

Isikuandmed on mistahes andmed, mis võimaldavad isiku tuvastada. Isikuandmete töötlemine on mistahes isikuandmetega tehtav toiming. Järgnevalt on esitatud teave isikuandmete töötlemise põhimõtete kohta Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuses ning isiku õiguste kohta enda andmetega tutvumisel.
 
NB! Alljärgnev teave ei hõlma:
  • juriidiliste isikute ja asutuste andmete töötlemist ning füüsilise isiku andmete töötlemist, kui andmeid töödeldakse seoses tema ametikohustusega;
  • isikuandmete töötlemist veebilehtedel, millele Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse veebilehel viidatakse, kuid mida keskus ei halda (välislingid).
 
Loe lisa:Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse kodulehe külastamine
 
Veebilehe külastamisel piirduvad külastaja kohta kogutavad ja säilitatavad andmed:
  • kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress),
  • arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga,
  • külastamise ajaga (kellaaeg, kuupäev, aasta).
     
IP-aadresse ei seota isikut tuvastava teabega. Andmeid kogutakse selle kohta, millist veebilehe osa külastatakse ja kui kaua seal viibitakse. Kogutud andmeid kasutatakse külastusstatistika tegemiseks, et selle põhjal veebilehte arendada ja külastajale mugavamaks muuta. 
 
Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse veebileht kasutab püsivaid ja seansiküpsiseid selleks, et pakkuda paremat kasutajakogemust ja veebilehe arendamiseks või pakume täiendavat sisu, näiteks videod ja kiirteavitused. Küpsised võivad olla loodud ka erinevate väliste teenusepakkujate poolt, kelle abil täiustame oma veebilehte (näiteks Facebook või Google). Kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui veebilehitseja seadistustes on lubatud küpsised. Kui nendega ei nõustuta, siis võivad mõned veebilehe funktsioonid olla piiratud.


Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse isikuandmete töötlemise korra lisainfot võib küsida:
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse juhataja Maimu Kelder, e-post: maimu@jaek.ee