Turismiuudised

« Tagasi

Ettevõtjate ja vabaühenduste probleemid jõuavad uue platvormi kaudu riigini!

Hea ettevõtja/vabaühendus!

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik on Saaremaa Turunduskoja eestvedamisel loonud kriisiabikeskus.ee online platvormi Eesti ettevõtetele kui ka vabaühendustele, kes teenivad tulu, pakuvad teenuseid ja on saanud majanduslikku kahju COVID-19 viirusepuhangu tagajärjel.
 

Palun anna meile teada, milline on Teie ettevõtte/vabaühenduse olukord – Selleks kutsume Teid veebileheküljele http://www.kriisiabikeskus.ee/jogevamaa/ täitma ankeeti, mis koosneb 14 küsimusest ja võib võtta aega keskmiselt 3-5 minutit.

Platvormi kaudu kogutud sisend esitatakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ja teistele osapooltele, et seda kasutada riikliku abipaketi koostamiseks. Samuti analüüsivad jooksvalt ka tulemusi maakondlikud arenduskeskused, et kaardistada enda maakonna ettevõtjate ja vabaühenduste hetkeolukorda ning otsivad võimalusi teie toetamiseks.

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik esitab esimese vahekokkuvõte tulemustest, mis on kogutud perioodil 18.03-24.03 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile 25.märtsiks. Ettevõtjatele ja vabaühendustele jääb platvorm avatuks ka pärast seda.


Jätkuvalt pakume tasuta nõustamist ettevõtjatele ja vabaühendustele, selleks võta meiega ühendust: 

NB! Kõik nõustamised toimuvad hetkel e-kanalite kaudu.


Lisaks:

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium korraldab Zoom keskkonnas tööstusettevõtetele suunatud veebinare, lisainfo ja osalemise kohta saab lugeda Kriisiabikeskuse veebileheküljelt.