Turismiuudised

« Tagasi

Üleskutse osalema Peipsi Toidu Tänaval

Ootame kohalikke kogukondi, toidupakkujaid, toidutootjaid ja –kasvatajaid, sõpruskondi, jahiseltse, paadimehi, kalamehi, külalisrestorane lähemalt ja kaugemalt, ja kõiki kohaliku toidu huvilisi, austajaid tegema oma pop-up restorani kolmandat korda toimuval Peipsi Toidu Tänaval.

Vasknarvast Saaboldani mööda Peipsi äärt ja Peipsimaa piires sisemaale.
 
Kuupäev: 22.-23.august
Kella-aeg: 22.august kell 11.00-21.00, 23.august kell 11.00-17.00.

Pop-up restoranide festival, mis kulgeb Vasknarvast Setomaale Saaboldani mööda Peipsi äärt maad mööda ja Peipsil ning Emajõel. Eelmise aasta festivali külastatavus oli suurusjärgus 25 000 inimest kokku 56 pop-up koha kohta. Peipsimaa suurim toidufestival, Eesti suurim toidufestival.

Eelmiste aastate festivalide fotod ja videod ning kajastused:
Märksõnad: Peipsi Toit, päris toit, kvaliteetne, piirkondlik k.a tooraine päritolu; Peipsi Toit ja tooraine nii vanaemade retseptidest kui ka tänapäevases võtmes; lihtne ja samas maitseelamusi pakkuv; silmailu pakkuv; teile omases võtmes; väiketootjate, kalurite ja toidukasvatajate tooraine, toodang ning selle esiletoomine; metsaannid; ulukid; järvest ja põllult; toiduga sobituvad joogid nii mittealkohoolsed kui ka alkohoolsed; katsetamine ja julgus; külastajale elamuse pakkumine (see, mida igalt poolt ei saa, ja see, milleks nad tulevad siia); miljöö loomine, et külastaja peatuks kauem teie pop-up kohas ja naudiks; kultuuriprogrammid, lisateenused, lisamüük toodete näol.

Lisainfo ja tingimused:
Peipsimaa Kogukonnaköök MTÜ
Triinu Akkermann