Uudised ja teated

« Tagasi

Algab koolitusprogramm Jõgevamaa vabaühendustele

Märtsikuus algav MTÜde arenguprogramm keskendub motivatsiooni leidmise ja kaasamise teemadele.  Programm koosneb 4 koolitusest ja õppereisist ning osalema on oodatud maakonna vabaühenduste esindajad.

Programmi kava:

12. märts  "Motiveerimine ja mõjutustehnikad". Koolitaja Ene Seidla, HAL  Koolitus OÜ. Koolitus toimub Kuremaa lossis.
Koolituse eesmärk: omandada eestvedamist toetavaid motiveerimis- ja mõjutamistehnikaid; harjutada erinevate käitumistüüpide mõjutamise võtteid; saada uusi töövorme liikmeskonna arvamuste ja panuste kaasamiseks. Loe teemade kohta täpsemalt.

28. märtsil Palamuse Rahvamajas, 17. aprillil Sadala Rahvamajas ja 8. mail B. Alveri Muuseumis Jõgeval "Tulemuslik kaasamine kogukonnas". Koolitajad Krista Habakukk ja Ivika Nõgel Kodukandi Koolituskeskusest.
Koolitusel käsitletavad teemad: kogukonna arenguetapid; erinevad sihtrühmad kogukonnas, sihtrühmade vajadused ja nende väljaselgitamine; ühistunde loomine ja hoidmine, ühiste eesmärkide seadmine; mida tähendab juhtimine ja milliseid oskusi on selleks vaja; mida tähendab kaasav juhtimine; kaasamise erinevad metoodikad.

Koolitused kestavad kella 10.00 - 15.00. Iga koolituspäeva lõpus on kogemuste vahetamise pooltund kohalike MTÜde (koolituse toimumiskoha) esindajatega. 

Maikuu lõpus toimub õppereis Jõgevamaa edukate ja tunnustatud ühenduste juurde motiveerimise ja kaasamise alaste kogemuste saamiseks. 

 

Programmis osalemise tasu on 30 eurot (4 koolituse kohvipausid ja lõuna), mis tuleb tasuda enne koolituse algust esitatud arve alusel. Koolitusprogrammi registreerimine kuni 18. veebruari kella 16.00-ni  SIIN  või e-post: kersti@jaek.ee või tel 520 8423.

Lisainfo programmi kohta: Kersti Kurvits, kodanikuühenduste konsultant, tel 520 8423, kersti@jaek.ee

MTÜde arenguprogrammi läbiviimist toetab rahaliselt Kodanikuühiskonna Sihtkapital