Uudised ja teated

Sügishooaja esimene Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubi toimub 25.septembril Puurmani mõisas - oma lugu jagab Eva Truuverk!

Kutsume Sind osalema sügishooaja esimesel Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtul, kus jagab oma lugu „Aasta naine 2018" ning „Aasta kodanik 2018" tiitlitega pärjatud Eva Truuverk.
Üritus leiab aset 25.septembril kell 16.00-19.00 Puurmani mõisas.


Eva on olnud 15 ettevõtte asutaja ning toonud turule hulgaliselt kaubamärke, sh. viinud läbi erineva raskusastmega turu-uuringuid.

Lisaks astub ta aktiivselt üles õppejõuna, kui käib lugemas loenguid äriplaani kirjutamise, müügi, turunduse, mentorluse, juhtimise ja vabatahtlike motiveerimise teemadel.

Samuti lööb Eva kaasa Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA), TC Reval Ladies ning JCI Estonia tegevustes. Aastatel 2000-2003 oli ta EENA Tallinna klubi ning 2003-2004 TC Reval Ladies ühenduse presidendi rollis.

Eva on pikalt olnud ka üle-eestiliste suurprojektide „Teeme Ära 2008", „Teeme ära – minu Eesti" ja „Teeme Ära talgupäev 2010" üks eestvedajatest.

Ta on vastutanud ka ülemaailmse prügikoristusaktsiooni „Let´s Do It World!" peakorteri ressursside kaasamise ja juhtimise eest ning oli 15.septembril 2018.a. toimunud üleilmse koristusaktsiooni World Cleanup Day üks kontseptsiooni loojatest ja elluviijatest. 


Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 23.septembriks asukohas:

https://forms.gle/znmt94CE3WAhaY9UA

 

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.
 

 Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee