Uudised ja teated

Üleskutse osalema Peipsi Toidu Tänaval

Ootame kohalikke kogukondi, toidupakkujaid, toidutootjaid ja –kasvatajaid, sõpruskondi, jahiseltse, paadimehi, kalamehi, külalisrestorane lähemalt ja kaugemalt, ja kõiki kohaliku toidu huvilisi, austajaid tegema oma pop-up restorani kolmandat korda toimuval Peipsi Toidu Tänaval.

Vasknarvast Saaboldani mööda Peipsi äärt ja Peipsimaa piires sisemaale.
 
Kuupäev: 22.-23.august
Kella-aeg: 22.august kell 11.00-21.00, 23.august kell 11.00-17.00.

Pop-up restoranide festival, mis kulgeb Vasknarvast Setomaale Saaboldani mööda Peipsi äärt maad mööda ja Peipsil ning Emajõel. Eelmise aasta festivali külastatavus oli suurusjärgus 25 000 inimest kokku 56 pop-up koha kohta. Peipsimaa suurim toidufestival, Eesti suurim toidufestival.

Eelmiste aastate festivalide fotod ja videod ning kajastused:
Märksõnad: Peipsi Toit, päris toit, kvaliteetne, piirkondlik k.a tooraine päritolu; Peipsi Toit ja tooraine nii vanaemade retseptidest kui ka tänapäevases võtmes; lihtne ja samas maitseelamusi pakkuv; silmailu pakkuv; teile omases võtmes; väiketootjate, kalurite ja toidukasvatajate tooraine, toodang ning selle esiletoomine; metsaannid; ulukid; järvest ja põllult; toiduga sobituvad joogid nii mittealkohoolsed kui ka alkohoolsed; katsetamine ja julgus; külastajale elamuse pakkumine (see, mida igalt poolt ei saa, ja see, milleks nad tulevad siia); miljöö loomine, et külastaja peatuks kauem teie pop-up kohas ja naudiks; kultuuriprogrammid, lisateenused, lisamüük toodete näol.

Lisainfo ja tingimused:
Peipsimaa Kogukonnaköök MTÜ
Triinu Akkermann