Uudised ja teated

« Tagasi

Järgmine Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubi leiab aset 06.novembril SPARK Demo keskuses, kui esinema tuleb Hanna Jõgi

Hea ettevõtlik naine !

Ootame Sind Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtule, kus jagab oma lugu maailmaparandaja hingega ettevõtja Hanna Jõgi, kes kodukohta Viljandisse naasnuna lõi ise endale töökoha. Üritus leiab aset 6. novembril kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses (Narva mnt 3, Tartu).

Hanna on PersonaliDisain OÜ tegevjuht, konsultant ja coach, ta on töötanud nii era- kui kolmanda sektori organisatsioonide konsultandina. Kogemustepagasisse kuuluvad töö kommunikatsioonivaldkonnas, erineva iseloomuga projektide algatamine ja juhtimine, strateegiate väljatöötamine organisatsioonide jaoks ning alates 2013.aastast Viljandimaa väikeettevõtte PersonaliDisain OÜ juhtimine. Oma meeskonnas on tema rolliks ettevõtte juhtimine, organisatsioonide nõustamine ja erinevad strateegilised teenused. Lisaks viib ta läbi sisekoolitusi juhtimis- ja personaliteemadel.

Hanna peab oluliseks panustamist Lõuna-Eesti ettevõtete arengusse. Viljandisse tagasi jõudis naine eelkõige mõjutatuna soovist pakkuda endale oma lastele elutervet elukeskkonda. Viimase kuue aasta teekond ettevõtluses ja ettevõtjana on olnud Hanna elus väga huvitav ja arendav, nii uute teadmiste, kogemuste ja seikluste kui ka inimesena arenemise mõttes. Hanna usub, et tuleb usaldada ja nautida protsessi ning võtta kõike elus ettetulevaid väljakutseid ja kohatud inimesi kui võimalust nendest kogemustest õppida.


Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 01.novembriks asukohas:

https://forms.gle/7eKwVURxfqExyACJ9



Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee