Uudised ja teated

« Tagasi

Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste 11.11.2020 klubikohtumisel Kristel Voltenberg - jääb ära!

Kutsume osalema Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtul, kus jagab oma lugu Kristel Voltenberg. Kohtumisõhtu leiab aset 11.novembril kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses.

Kas karjääri muudatust teha 50neselt on liiga hilja või hoopis pisut vara? Või on päris paras aeg? Kas muudatus peaks olema täielik kannapööre või võiks valida ka väiksema pöördenurga? Ja kuidas peab paika tarkusetera selle kohta, et kui hobist saab töö, ei pea enam päevagi tööl käima?

Sellest kõigest räägib kogenud jurist ja endine tippjuht, kirglik toidu- ja joogikultuuri edendaja, Pärnu Veiniklubi ja Pärnus toimuva mullifestivali MULLFEST ellukutsuja, Mulligalerii omanik ja mitme erilise hoolega valitud šampanjamaja esindaja Eestis, tänaseks ettevõtja ja diplomeeritud sommeljee Kristel Voltenberg, kes just 50selt oma karjääris lausa 180-kraadise pöörde tegi.

Usume, et Kristeli lugu inspireerib teisigi naisi tegema oma elus muutusi, kui tunne on õige ja vaim veidigi valmis. Mis aga peamine, julgus oma unistusi teoks teha olenemata edasijõudnute klubisse (nii nimetab Kristel ise kõiki pealt viiekümneseid) kuulumisest. Mõtteteri jagub kindlasti ka noorematele.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 09.novembriks asukohas:

https://forms.gle/PFr6tCWM9rN6pL4D9

Seoses koroonaviiruse leviku kasvuga viimasel nädalal, oleme otsustanud ära jätta 11.novembril SPARK Demos toimuma pidanud Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubiõhtu, kus pidi üles astuma Kristel Voltenberg.
Siiski päris ära Kristeli esinemine ei jää, see lükkub edasi 2021.aastasse.


Lisainfo:

Sandra Blauberg (Saviauk)
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee

 

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.