Ettevõtlusuudised

« Tagasi

Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste V klubikohtumine 29.novembril

Kutsume Sind Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtule, kus jagab oma lugu moedisainer Lilli Jahilo.
Üritus leiab aset 29.novembril kell 17.00-19.00 SPARK Demo keskuses.

 

Lilli Jahilost sai ettevõtja ligi üheksa aastat tagasi. Tõuke selleks andis omanimelise brändi areng. Nende aastate jooksul on väikesest Loomeinkubaatori ateljeest välja kasvanud eksportiv moemaja.

Parima noorettevõtja (Swedish Business Awards) ja parima disaineri (Kuldnõel) auhind ning turundusauhinnad nii kodu- kui välismaalt on olnud märgilisteks teetähisteks loovettevõtluse väljakutseid tulvil teekonnal.

Kuldnõelaga tunnustatud Lilli Jahilo on tänase Eesti moe silmapaistvaim talent. Tema peenetundeline ja meisterlik looming paistab silma puhta joonega ning on erakordselt kõnekas. Kunstnik ise aga eelistab varju jääda, on teadlikult valinud selle kõige tagasihoidlikuma variandi moeloojana tegutseda.

www.lillijahilo.com

 

Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 28.novembriks asukohas: https://goo.gl/forms/zRFTFtuPbz7hQJvw1

 

 

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.


Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee