Ettevõtlusuudised

« Tagasi

Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste VII klubikohtumine 14.märtsil

Kutsume osa võtma Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtust, kus seekord jagab oma lugu näitleja ning koolitaja Inga Lunge.
Üritus leiab aset
14.märtsil kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses.
 

Inga Lunge on kutseline näitleja, kes lisaks põhitööle annab koolitusi kehakeele, lavakõne, avaliku esinemise ja motivatsiooni teemadel. Isiklikku loomingut väljendab läbi kirjutamise: laulusõnad ansamblitele Justament, Lindpriid, Kaunimate Aastate Vennaskond, erinevatele lavastustele valminud laulutekstid, kirjutanud ka lasteraamatu "Nupukas Nora" ja andnud välja koos muusikust abikaasaga plaadi "Kingitus". 

Klubiõhtul saab teadmisi kehakeele kohta –  Inga õpetab märkama teiste ja ka enda kehakeele sõnumeid. 

Lisaks annab juhiseid enda motiveerimiseks keerulisematel hetkedel ja seletab, miks nii teatris kui elus on tähtis pealisülesande leidmine.


Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

 

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 12.märtsiks asukohas:

https://goo.gl/forms/zRuR8pS5KRXQvuQO2

 

 

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" - raames.

 

Lisainfo:

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Tel. 5866 0146
E-post: sandra@jaek.ee

          Elo Mets
          SA Tartu Ärinõuandla
          Tel. 511 3932
          E-post: elo@arinouandla.ee