Ettevõtlusuudised

« Tagasi

Soome ja Rootsi sihtturuseminar mööbli- ja sisustustoodete tootjatele 05.detsembril Tartus

Tartu Ärinõuandla korraldab koostöös EASi ekspordiesindajatega Soome ja Rootsi sihtturgude seminari mööbli- ja sisustustoodete tootjatele, mille eesmärk on anda osalejatele võimalus valmistada oma ettevõte ette Soome ja/ või Rootsi turgudele paremaks sisenemiseks, kuidas nimetatud riikide turgudel edukalt tegutseda. Lisaks jagatakse infot kontaktide ja koostöövõimaluste leidmise kohta.

Seminar on mõeldud nii neile ettevõtetele, kes alles planeerivad siseneda Soome/ Rootsi turule, kui ka neile, kes juba tegutsevad nimetatud turgudel ning soovivad oma tegevust laiendada.

SEMINARI TOIMUMISE AEG: 5.detsember 2018
TOIMUMISKOHT: SPARK Demo (Narva mnt 3), Tartu


SEMINARI PROGRAMM:

08:45  Kogunemine, kohv, suupisted
09:00 Avasõnad. Elo Mets, Tartu Ärinõuandla projektijuht.
09:05 Irene Surva-Lehtonen, EAS ekspordinõunik Soomes: Kuidas siseneda edukalt Soome turule, uute koostööpartnerite, klientide leidmine, lühiülevaade Soome mööbli- ja sisustustoodete sektorist.
09:35 Ulla Kotila, Design Social Helsinki Oy (www.designsocial.fi) – Soome sisustusarhitekt,  räägib sisekujundusest, interjööri valdkonna trendidest, sisustusprojektidest, võimalustest Soomes. INGLISE KEELES!
10:15 Peep Kuld On24.ee ja On24.fi kaasomanik ja nõukogu liige: Praktiline kogemuslugu – kuidas turundada Soomes – ON24.fi näitel.
On24 sisustuskaubamaja loodi 2001. aastal, 2004. aastal laieneti Soome ning tänaseks on firmast saanud Eesti suurim mööblimüüja. Lisaks on Peep ka tehnoloogiafirma Cleveron AS üks asutajaid.
10:45

Kiire sirutuspaus

10:55 Veljo Kiigemägi, Velma Mööbel OÜ juhataja: Praktiline kogemus Soome turul tegutsemisest.
11:25  Anna Öberg, EAS ekspordinõunik Rootsis: Kuidas siseneda edukalt Rootsi turule, uute koostööpartnerite, klientide leidmine, lühiülevaade Rootsi mööbli- ja sisustustoodete sektorist. INGLISE KEELES!
12:00 Lõunapaus
12:45   Rootsi turu ekspert, inglisekeelne ettekanne
13:25  Praktiline kogemus Rootsi turul tegutsemisest.
13:55 Arutelu ja küsimused, võrgustumine. Kohv, puuviljad. 
14:15-15:45                       

Privaatnõustamised EASi ekspordiesindajate juures, a 15min (eelneval registreerimisel!)

                           

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine SIIN 

Seminari kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" – raames.

Täiendav info: Elo Mets, projektijuht, Tartu Ärinõuandla, e-mail: elo@arinouandla.ee, tel: 511 3932