Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 30. sept. 2021
  • 16:00 - 18:30

Asukoht

  • Narva mnt. 3
    Tartu, 51009 Eesti

Kutsume Sind Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtule, kus jagab oma lugu Kristel Uibo. Kohtumisõhtu leiab aset 30.septembril kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses.

Ettevõtte “Magusameistrid” asutaja ja juht Kristel Uibo on kasvanud lapsest saadik puhtas looduses, mistõttu tervislikud eluviisid ja orgaaniline toit on olnud pidevalt tema elu loomulik osa.
Psühholoogi ja toitumisnõustajana töötades nägi Kristel, kui palju aitab inimesi puhas ja tervislik toit, mistõttu otsustas ta kaasata teadlased ning lõi 2 brändi – PÄRIS Chocolate ja WIBE Superfoods – et pakkuda selle alt elu muutvaid ja tervislikke tooteid suurlinna kiire elutempoga inimesele kogu maailmas.  Oma ettevõtmistesse on Kristel kaasanud ka oma tütre, et temagi saaks ettevõtluskogemuse.

Ettevõtlus on Otepäält pärit Kristelile, kes pühendub tööle suure osa päevast, harjumuslik eluviis. Õpingud Ameerikas kujundasid temas hoiaku: tegutse erinevates valdkondades, õpi ja koge erinevaid asju, sest need arendavad. Kristel on jõudnud arusaamiseni: “Koge ja katseta, saa õppetunde. Paljud mõtted võivad jäädagi vaid mõteteks. Ainult tegutsedes ja läbi proovides jõuab mõte ja visioon reaalse loomingu ning praktilise tulemuseni.“

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni SPARK Demos kohti jätkub)! Seekordsel klubikohtumisel on võimalik osaleda ka veebivahendusel!

Palun osalemisest teada anda 29.septembrini (k.a) asukohas:
https://forms.gle/P4dKsNCHJxGUZhzR7

SPARK keskuses saab osaleda COVIDi tõendiga (vaktsineerimiskuuri läbimist tõendava dokumendiga või kinnitusega COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta 180 päeva jooksul) või negatiivse testitulemuse esitlemisega (kiirtest või PCR test). Kohapeal kiirtestimist ei toimu.

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 “Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” – raames.

Lisainformatsioon:

Sandra Blauberg
Turundus- ja arendusjuht
Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
e-post: sandra@jaek.ee või tel. 5866 0146

 

Elo Mets
Projektijuht
Tartu Ärinõuandla
e-post: elo.mets@arinouandla.ee või tel. 511 3932

Kontakti Detailid