Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 20. okt. 2021
  • 16:00 - 18:30

Asukoht

  • Narva mnt. 3
    Tartu, 51009 Eesti

Kutsume osalema Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtul, kus jagab oma lugu GreenBite’i asutaja ja juht Marge Kõllamägi,  kes on 4. põlve ettevõtja ja putukaentusiast. Kohtumisõhtu leiab aset 20.oktoobril kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses.

Margest sai ettevõtja kolm aastat tagasi – seda isiklikus plaanis elu kõige keerulisemal hetkel ning valdkonnas, mille vastu oli tollane seadusandlus.

Kohtumisel soovib Marge jagada oma kogemusi ettevõtluse teekonnal – miks ta alustas ja milliste väljakutsetega on juba silmitsi seisnud ning millised on plaanid tulevikuks.
Samuti räägib ta lähemalt oma pisikestest lemmikutest – kilkidest, sh. kuidas neid kasvatatakse ning mismoodi valmib tervislik ja keskkonnasäästlik toit.

Aga nagu öeldakse – üks amps ütleb rohkem kui 1000 sõna, seega ei puudu kohtumiselt ka praktiline osa – degusteerime putukatest valmistatud toitu!

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine!
Klubikohtumisel on võimalik osaleda ka veebivahendusel!

Palun osalemisest teada anda 18.oktoobrini (k.a) asukohas:
https://forms.gle/P4dKsNCHJxGUZhzR7

SPARK keskuses saab osaleda COVIDi tõendiga (vaktsineerimiskuuri läbimist tõendava dokumendiga või kinnitusega COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta 180 päeva jooksul) või negatiivse testitulemuse esitlemisega (kiirtest või PCR test). Kohapeal kiirtestimist ei toimu.

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 “Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” – raames.

Lisainformatsioon:

Sandra Blauberg
Turundus- ja arendusjuht
Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
e-post: sandra@jaek.ee või tel. 5866 0146

 

Elo Mets
Projektijuht
Tartu Ärinõuandla
e-post: elo.mets@arinouandla.ee või tel. 511 3932

Kontakti Detailid