Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 21. mai 2020
  • 14:00 - 16:30

Asukoht

  • Veebiseminar

NB! 28.mail SPARK Demos toimuma pidanud Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubikohtumine, kus pidi esinema moe- ja tekstiilikunstnik Küllike Tuvikene, lükkub edasi sügisesse.
Loodetavasti on siis taas võimalik auditooriumis klubikohtumisi korraldada.

Küll aga kutsume osalema Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubikohtumisel, mis seekord toimub webinari vormis. Oma lugu cleantech iduettevõtjate maailmast jagab Kadri Kaarna.
Klubikohtumine leiab aset 21.mail kell 14.00-16.30 Zoom keskkonnas.


Kadril on tööalaselt kaks kirge: keskkond ja tervis. Tema ettevõtlik loomus on aidanud algatada rohkelt projekte, sealhulgas Topsiringi. Nüüd aitab ta ise teistel oma rohelised äriideed suurteks ettevõteteks kasvatada läbi startup programmide korraldamise. Ta omab ettevõtet Ferla, mis tegeleb seedimist soodustava probiootilise mahla tootmisega. Kadri oli ka Eesti esimene blogija pakendivaba elustiili juurutajana. 

Kadri on õppinud, et kõige olulisem on leida probleem, mille lahendust maailm vajab ning siis katsetada erinevaid mooduseid kuidas olukorda parandada. Startupid ei ebaõnnestu, vaid lihtsalt meeskond annab liiga kiiresti alla.

Seekordne kohtumine avardab silmaringi, sest lisaks enda loo tutvustamisele, toob Kadri webinaris esile ka tosina cleantech lahendusi, mis on käima lükatud meie Eesti nais-iduettevõtjate poolt. Nende näited ettevõtetest, mis aitavad meil kliimaneutraalse maailma poole liikuda, annavad kindlasti inspiratsiooni, kuidas väljaspool traditsioonilist kasti mõelda.

Webinaris räägime, kuidas saavad alustavad ettevõtjad startup programmidest hoogu juurde ja miks on nii oluline mentorite tugi.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (Zoom keskkonnas on osalejate arv piiratud)!

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
+372 5866 0146
sandra@jaek.ee

Elo Mets
SA Tartu Ärinõuandla
+372 511 3932
elo@arinouandla.ee

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” – raames.

Kontakti Detailid

Registreerumine