Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 11. mai 2021
  • 15:00 - 16:30

Asukoht

11.05.21. kell 15.00 – Tunnete juhtimise koolitus

 Kaootilisel ajal on raske juhtida nii protsesse kui oma tundeid. Lapsevanematena ei pääse me juhtimisest kuhugi. Kui suudame kogeda ja õppida kõigist oma tunnetest, saame enda käsutusse suure ressursi.
Kutsume kõiki lapsevanemaid osalema veebiloengul „Kuidas kasutada oma tundeid tõhusalt kaose juhtimiseks“ 11.05.2021 algusega kell 15.00. Lektoriks koolipsühholoog ja gestaltpsühhoterapeut Teele Ööbik.

Osalemiseks on vajalik registreerumine  https://forms.gle/Yi6SzRh7UqwexYNb6.
Veebikoolituse link edastatakse registreerunutele enne koolituse algust. Koolitus on registreerunud osalejatele nädala jooksul järelvaadatav. NB! Ole kiire – kohti jagub vaid kuni sajale osalejale!

Jõgevamaa Lastevanemate Kool on ellu kutsutud, et olla toeks lastevanematele. Lapsevanemaks saamisel tegutseme enamasti oma parimate teadmiste ja oskuste pinnalt, kui siiski tunneme vahest puudust informatsioonist, teadmistest või lihtsalt ei jaksa enam või ei oska leida vastuseid küsimustele. Oma tegevusega loodame soodustada positiivseid ja hoolivaid suhteid vanemate ja laste vahel, aidata vanematel arendada toimetulekustrateegiaid laste kasvatamisel, vähendada vanemlikku stressi ja tugevdada perede toimetulekut.

Lisainfo:

Jõgevamaa Tugiteenused OÜ,
tel. + 372 5305 3386, e-post: jogevamaa.tugiteenused@gmail.com 
või 
Maiu Veltbach, arenduse, tervisedenduse ja siseturvalisuse spetsialist, maiu@jaek.ee 

Kontakti Detailid