Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 9. dets. 2021
  • 09:00 - 16:30

Asukoht

Soovid sotsiaalmeedia turunduses paremaid tulemusi saavutada?
Enamik ettevõtteid keskenduvad Facebookis ainult uute inimesteni jõudmisele ja unustatakse ära need, kes on juba ise käe tõstnud ja sinu toote või teenuse vastu huvi üles näidanud. Sul on võimalus nendele inimestele suunata eraldi reklaam, mis viib neid sammukese lähemale – saamaks sinu järgmiseks kliendiks.

Facebooki koolitus neile, kes veel ei ole alustanud tasuliste reklaamidega, teevad neid boost post nupuga või pole omal käel edu saavutanud. Õpid kasutama tasulisi reklaame, mis aitavad sul iga päev uute inimeste ette jõuda ja kliente leida.

Facebooki koolituse oluliseks osaks on reklaamidele pealkirjade kirjutamine. Jagame Sinuga ühte kõige lihtsamat pealkirja kirjutamise strateegiat (koos näidetega), mis tõmbab just sinu õige kliendi tähelepanu. 

Ajakava:
09:00  Koolituspäeva algus
10:30  Paus 15 min
12:00  Lõuna 45 min
14:15  Paus 15 min
16:30 Koolituspäeva lõpp

Koolituspäeva teemad:
– Tasulise reklaami roll turundusstrateegias
– Reklaami olulised elemendid
– Reklaamide sihtimisvõimalused
– Reklaamikampaania loomine Ads Manageris
– Retargeting, Pixel ja custom audiences
– Reklaamide ja sihtrühmade testimine
– Tulemuste mõõtmine

Sven Nuum on ettevõtja ja praktik (Boost Yourself ja Nullist asutaja) ning jagab koolitustel ainult seda, mida on ise katsetanud ja mis tulemusi toob. Sven õpetab Tal Techis digiturundust, on Eesti E-kaubandusliidu juhatuses ning aitab teistel tublidel Eesti ettevõtetele uue ajastu kanaleid turunduses õigesti kasutada.

Olles koolitanud Eestis ligi 2000 ettevõtjat, näeb Sven, et reklaamtekstide kirjutamine on igas äris üks tähtsamaid oskuseid. Lisaks teab ta, kuidas sotsiaalmeedia turundust päriselt äris kasutada, selle abil kliente leida, kiiresti müüke suurendada ja brändi tuntust kasvatada.

Kahel koolitusel osalemise hind inimese kohta on 49 EUR.* 
Ühel koolituspäeval osalemine 30 EUR.*
Koolituste tegelik koguväärtus 850 €/inimene.

NB! KOHAD ON TÄITUNUD! Kui soovite end lisada ootelisti, siis kirjutage sandra@jaek.ee. Juhul, kui keegi otsustab loobuda, siis pakutakse Teile võimalust osaleda.

* Erihind Jõgevamaa ettevõtetele koolitusel osalemiseks.

Koolitusel osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 “Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” – raames.

Lisainformatsioon: Sandra Blauberg
Turundus- ja arendusjuht
e-post: sandra@jaek.ee või tel. 5866 0146

Kontakti Detailid