Loading Events

Kuupäev & Kell

  • 20. veebr. 2020
  • 16:00 - 18:30

Asukoht

  • Narva mnt. 3
    Tartu, 51009 Eesti

Kutsume osalema Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste 2020.aasta esimesel kohtumisõhtul, kus oma lugu ja õppetunde elustiiliettevõtjana jagab coach ja raamatute autor Merit Raju.

Kohtumisõhtu leiab aset 20.veebruaril kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses.

Jooga on olnud Meriti elustiil ja mõtteviis juba kümme aastat. Tööalaselt naudib ta elustiiliajakirja Hingele Pai toimetamist, on mitmete raamatute autor ning korraldab Haapsalus igasuviseid joogafestivale.

Meritile meeldib palju teha ning ta ka jõuab palju, sest usub, et tema tegevustel on mõju ja nii saab ta anda omapoolse panuse maailma paremaks muutmisel.

Merit on lõpetanud TTÜ majandusteaduskonna ning Hamburgi Ülikooli ärimagistri, õppinud ning töötanud lisaks Eestile kokku üle 3 aasta veel neljas riigis – Soomes, Saksamaal, Belgias, Austraalias.

Joogaõpetajana on Merit töötanud 10 aastat, lisaks on ta läbinud ka 1,5-aastase hingamisterapeutide programmi ning täiendanud end rasedate jooga ja naerujooga sertifikaatidega.

Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.


Üritus on tasuta!

Sandra Saviauk
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
+372 5866 0146
sandra@jaek.ee

Elo Mets
SA Tartu Ärinõuandla
+372 511 3932
elo@arinouandla.ee

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” – raames.

Kontakti Detailid

Registreerumine