Koolitusele on osalema oodatud kõik soovijad, eriti need, kes ei ole veel AI tööriistadega väga tuttavad. Alustame ABC-st ja lepime kokku, et rumalaid küsimusi ei ole! Koolitusel osalemiseks on vajalik internetiühendusega arvuti kasutamise võimalus koolituse ajal.

Tutvume tehisintellekti maailmaga ja õpime, kuidas kasutada ChatGPT ja Google Bard tehnoloogiaid erinevates valdkondades (teksti- ja sisuloomes, projektide ettevalmistamisel ja turundustegevustes).

Koolitusel:

  • Saate praktilised oskused ChatGPT ja Google Bard tehnoloogiate kasutamisel.
  • Õpite, kuidas neid tehnoloogiaid saab rakendada teksti- ja sisuloomes, projektide ettevalmistamisel ja turundustegevustes.
  • Suurendate oma teadmisi tehisintellekti võimalustest ja sellest, kuidas neid oma igapäevatöös ära kasutada.
  • Teete praktilisi harjutusi, saate elulisi näiteid ja teil on võimalus koolitajale töö käigus küsimusi esitada.
  • Sukeldute tehisintellekti põnevatesse võimalustesse ja rikastate oma oskuste pagasit!

 Koolitajast:

Koolituse viib läbi Jaanus Kikas, kel on pikaajalised kogemused nii turunduses kui tehisintellekti rakendamises. Ta on lõpetanud ettevõtluse erialal Inglismaa North Warwickshire ja Hinckley kolledži ning omandanud digitaalturunduse teadmisi Oxfordi turunduskolledžis. Jaanuse igapäevatöö hõlmab aktiivselt tehisintellekti vahendite kasutamist. Oma koolitustel suudab ta jagada nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi, mida ta on omandanud läbi pikaajalise kogemuse turunduses ja tehisintellekti rakendamises.

Koolituse kuupäev ja kellaaeg: 23. oktoober, kell 13:00 – 16:30

Koht: Bonifatiuse Gildi saal Viljandis (Väike -Turu 8, II korrus) ja veebis osalejatele Zoom keskkond (hübriidkoolitus, kohapeal ja veebis)

Viljandis, kohapeal saab osaleda kuni 20 osalejat. Zoom keskkonnas osalejate arvul piiranguid ei ole. Märgi oma eelistus registreerimisvormis!

Koolituse hind: 20 eurot osaleja kohta

Registreerimine SIIN

Registreerimise viimane tähtaeg 18.10 kell 17:00

Pärast registreerimist saadame teile ettemaksuarve, mille saate tasuda enne koolituse kuupäeva. Arve saatja:  SA Viljandimaa Arenduskeskus  Selgitus: Arve number

Koolitusel osalemise link saadetakse arve tasunud osalejatele esmaspäeva, 23. oktoobri hommikul. Kui sa ei ole saanud koolitusel osalemise linki 23.oktoobri kella 11-ks, anna sellest korraldajatele teada helistades 5208423 või kirjutadeskersti@jaek.ee

👩‍💻🧑‍💻Kas mäletad veel seda aega, kui sa arvasid, et ei hakka mitte kunagi internetti kasutama? Õpime koos interneti kasutamist uut moodi!

Koolituse korraldavad: