Kutsume üles looma koos selgust, mis on sõnapaari “sotsiaalne innovatsioon“ taga peidus ja kuidas me seda ise saame rakendada ning endi kasuks tööle panna.

Seminar “SOTSIAALSE INNOVATSIOONI PLANEERIMISE JA ELLUVIIMISE PARIMAD PRAKTIKAD”
7. – 8. juunil Tallinnas Telliskivi loomelinnakus sotsiaalses ettevõttes Vivita, Telliskivi 60a/5

Oma organisatsiooni mõju suurendamisest huvitatud saavad 7. ja 8. juunil osa Tallinnas Telliskivi loomelinnakus toimuvast kahepäevasest inspireerivast ja praktilisest seminarist.

Seminari peaesineja on USA-st pärit Catalyst 2030 süsteemi muutuste õppevaldkonna juhendaja doktor Debbi D. Brock, kes tugineb oma aastatepikkusele kogemusele. Debbi tutvustab sotsiaalse innovatsiooni võimalusi ning jagab USAs ja teistes välisriikides muutusi toonud nutikaid lähenemisi. Kuulda saab ka Eestis toimivatest ideedest ja uudsetest lähenemistest, osaleda praktilistes sotsiaalse mõju strateegiate ja turunduse koosloome töötubades.

Esinejad julgustavad kasutama nutikaid lähenemisi, et lahendada ühiskonna ees seisvaid probleeme uuenduslikult. Ettekannete, töötubade ja kohakülastuse käigus saavad osalejad teadmisi, oskusi ja motivatsiooni innovatiivseks lähenemiseks ning organisatsiooni mõju suurendamiseks.

Loe edasi, tutvu seminari ajakavaga ja registreeri osalema KÜSKi veebilehel

Lisainfo
Evelyn Valtin
Sotsiaalse innovatsiooni kompetentsikeskuse loomise projekti koordinaator
Tel: +372 513 3656, e-mail: evelyn@kysk.ee

Seminar toimub Euroopa Liidu ja siseministeeriumi poolt rahastatud Sotsiaalse Innovatsiooni Kompetentsikeskuse projekti raames ning programm viiakse ellu Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF) rahastusel. 

Lisainfo: https://www.jaek.ee/kop-2022-kevad/.
Kersti Kurvits, maakondlik KOP menetleja,
tel. +372 520 8423kersti@jaek.ee