Jõgevamaa noored, JAEK

Alanud aasta alguses on Jõgevamaa noortel võimalus kohtuda Raivo Heinaga suisa kahe korral ning kahes piirkonnas.

Hakkajad Jõgevamaa Gümnaasiumi noored on korraldanud kohtumise rahatarkuse nädala raames 25.01 (lisainfo Jõgevamaa Gümnaasiumi Facebooki lehel). Kuu aega hiljem, 26.02 kell 14.00  on võimalik aga rahatarkuse näpunäiteid koguda ning küsimusi esitada Avinurme Kultuurikeskuses.
Raivo Hein on Eesti ettevõtja. Ta asutas 2000. aastal tööpakkumiste portaali CV Keskus. Lisaks kuulusid Raivo Heinale OÜ Moonfish Media kaudu veebiportaalid KinnisvaraWeb, kv.ee, osta.ee ja hydra.ee ning Leedu suurimad veebiportaalid edomus.lt, skelbiu.lt, autogidas.lt, tuktuk.lt jt. Hiljem on Raivo Hein tegutsenud panganduses (LHV Group), energeetikas (Nelja Energia), jaekaubanduses (Puumarket ja Fotoluks) ning kinnisvarainvestorina Eestis ja Hispaanias.
Oma lehel kirjutab Raivo: “Tegutsen mentorina ja ütlen kogemuse põhjal, et kõige parema tulemuse saame siis, kui sul on oma nahk (raha) mängus: minu tunnitasu on min. 500€. Vähegi nutikam inimene teeb juba paarist 500-eurosest mentorlustunnist enda mitmekümnetuhande eurose ettevõtte!” (https://mentorhub.ee/et/raivo-hein)
Lisainfo:

Evelyn Sepp

Noorte ettevõtlikkuse ja haridusprojektide koordinaator

SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Aia 2, Jõgeva 48306

+372 53014868

evelyn.sepp@jaek.ee

www.jaek.ee