09.10.2020 tunnustasime Jõgeva kultuurikeskuses Jõgevamaa 2020.a. parimaid ettevõtteid.

Aasta ettevõte 2020: SOFTCOM OÜ – Softcom OÜ on pikaajalise kogemusega Eesti ettevõte aastast 1999, mis on peamiselt ekspordil põhinev ning spetsialiseerunud pehmemööbli tootmisele. Koroonakriisi ajal kiiresti reageerinud ja lahendusi pakkunud ettevõte, hakates tootma Softmed brändi all isikukaitsevahendeid.

Väike ja tubli 2020: MÄERAND GRUPP OÜ – Mäerand Grupi tootevalikust leiab väga kvaliteetseid laste mänguasjakaste, puidust jõuluehteid, erinevaid pulmadekoratsioone, isikupärase graveeringuga tammest lõikelaudu ning palju muudki, mida annab puidust teha. Tegemist on kohalike Kääpa noorte ettevõttega, kes peagi 5 aastat tublilt tegutsenud.

Investeerija 2020: OG ELEKTRA AS – OG Elektra (Grossi Toidukaubad) on lühikese aja jooksul rajanud Jõgevamaale kolm uut kauplust – 2018. a detsembris Mustveesse, 2019.a novembris Põltsamaale ja 2020. a märtsis Jõgevale. Viimase kahe poe rajamisel kadusid Põltsamaa ning Jõgeva linnakeskustest kolehooned, mis riivasid silma juba aastaid.

Turismitegija 2020: WAKEPARK OÜ – Wpark on ainulaadne, esimene ringkaabliga veelauapark Eestis, Kamari paisjärvel. WPark on sel aastal olnud selgelt piirkonna tõmbenumber, kelle suurest külastajate hulgast on tulu tõusnud ka teistele piirkonna ettevõtjatele (majutus, toitlustus, atraktsioonid).

Õpilasfirma 2020: TORM! – ÕF TORM! tegevusalaks on mööblikanga ülejääkidest õlakottide valmistamine. Õpilasfirma loomise eesmärgiks oli looduse säästmine taaskasutuse populariseerimise kaudu. Valmistatavad kotid on kõik vastupidavad, omanäolised ning üksteisest erinevad.

 
Õnnitleme veelkord auhinnaga pärjatud ettevõtteid ning kõiki kandidaate, kes sel aastal tunnustusele esitati!

Jõgevamaa ettevõtete tunnustamist rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.