Hea tööandja!

Ukraina sõjaolukorra tõttu on Eestisse jõudnud või peatselt jõudmas inimesi, kes on valmis ka Eestis tööle asuma. Eesti Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma tööpakkumised ja Ukrainast saabunud inimesed saavad tööandjatega ühendust võtta ning uurida töövõimaluste kohta.

Virtuaalse messikeskkonnaga saab tutvuda järgmisel aadressil: https://www.onlineexpo.com/ee/tookohad-ukrainlaste-jaoks-eestis/

Töökohtade vahendamiseks luuakse online keskkonda igale tööandjale virtuaalne messiboks, kus ta tutvustab ennast ning pakutavaid töökohti. Osalemine on tööandjatele ning tööotsijatele tasuta.

Kui soovite Ukrainast saabujatele tööd pakkuda, siis palume registreeruda eelpool välja toodud keskkonnas asuva vormi kaudu. Peale registreerumist edastatakse teile kasutajatunnus ning parool, millega on võimalik keskkonda siseneda ning seejärel sisestada vajalik info. Mida rohkem infot jagate, seda lihtsam on tööotsijatel aru saada pakutavatest võimalustest, kindlasti tuleb sisestada järgmine info:

  • tööandja tutvustus;

  • töökohtade info (võivad olla URL lingid töökuulutuste portaalidest), sh tuleb ära märkida millistes maakondades tööd pakutakse

  • kontaktandmed, kuhu tööotsijad saavad pöörduda- telefon, meiliaadress.


Soovitame lisada ka järgmise info:

  • ettevõtte logo (.png; .gif; .jpg; .jpeg; svg)

  • soovi korral virtuaalse stendi päisepilt vähemalt 1920x1080px(.jpg; .jpeg; .svg; .png)

  • muu kontaktinfo- aadress; kodulehekülg jne


Võimalusel palume info sisestada ka vene ja/või inglise keeles, kui see võimalus puudub, pakub keskkond automaattõlget (sel juhul sisestage info vaid eesti keeles). Juhul, kui vajate info sisestamisel abi, siis palume sellest teada anda aadressile helpdesk@onlineexpo.com.  

Kõigi küsimuste korral on teil võimalik pöörduda ka oma maakondliku osakonna tööandjate konsultandi poole, kelle kontaktid on leitavad siit: https://www.tootukassa.ee/et/otseteed/tooandjate-konsultantide-kontaktid.