Hea tervise ja liikumishuviline Jõgevamaa elanik, klassijuhataja, koolijuht, tööandja, vabaühenduse eestvedaja!

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus  kutsub Sind liikuma ning kaaslasi innustama.
Esitame Sulle ja Sinu kollektiivile väljakutse kehalise aktiivsuse suurendamiseks ning oma tervise ja heaolu edendamiseks. Tule ja osale  „Jõgevamaa liigub 2022“  väljakutses. Aprill on südametervise kuu ning kogume samme kogu kuu vältel ning kauemgi. 

PS! Soovijatel on võimalus liituda kohe kahe väljakutsega, kus teises väljakutses kogutakse samme nii aprilli kui mai kuu jooksul.

Osalema on oodatud kõik sõpruskonnad, klassid, koolid, kollektiivid, asutused, ettevõtted, MTÜd, jt organisatsioonid. Osalemine on võimalik ka individuaalselt, kui kollektiiviga liitumine võimalikuks ei osutu.

Osalemiseks:

  • Rääkige oma kolleegidega läbi, innustage ja leidke motivatsiooni ühistegevusest;
  • Registreerige oma kollektiivi osalemine SIIN, hiljemalt 25. märtsiks 2022;
  • Täpsed juhised sisenemiseks yumuuv keskkonda saadetakse registreerumise kontaktisikule, kes infot oma kollektiiviga jagab. Juhiste järgi saab iga osaleja end ise nutiseadmes aktiveerida liitudes kollektiivile loodud grupiga ja alustada liikumist.
  • Individuaalseks osalemiseks luuakse eraldi grupp kuhu liituda.

Kollektiivide paremusjärjestus tekib osalevate panuse keskmiste põhjal, seega kõigil on võrdne võimalus. Enda ja teiste asutuste edu on nutiseadmes jälgitav. Väljakutsega liitumiseks on vajalik alla laadida Yumuuv rakendus ning ühildada see nutikella või -telefonis samme registreeriva rakendusega. Täpsemad juhised edastatakse osalejatele.

Tegemist on sama keskkonnaga, kus toimus Jõgevamaa Liigub väljakutse 2021. aastal.

👉 Loe, kuidas mõjutab töötajate aktiivne liikumine haiguspäevade arvu https://yumuuv.com/et/blogi/lihtne-viis-vahendada-tootajate-haiguspaevade-arvu.

Kõik liikujad võidavad tervises ja enda heaks panustatud ajas. Kollektiiv võidab ühtsustundes, väljakutse ajal sõpradele toeks olemises ja kollektiivses tervises.

Osalejate vahel loositakse välja auhindu. Eraldi auhinnad on välja pandud koolile/klassile.

👉Liikumine ja treening on täiesti fantastiline stressiravim, võimalik et lausa parim! (Tugev aju. Kuidas liikumine ja treening sinu aju tugevdavad, Hansen A. 2018)

👉Regulaarne füüsiline koormus suurendab ajupotentsiaali rohkem kui sudokud, ristsõnad ja tervisetooted kokku. (Tugev aju. Kuidas liikumine ja treening sinu aju tugevdavad, Hansen A. 2018)

Lisainfo: 
Maiu Veltbach
5647 9521
maiu@jaek.ee  
arenduse, tervisedenduse ja siseturvalisuse spetsialist