Kutsume kuulama-vaatama 24. aprillil kl 14:00 järjekordset kogukonna veebikooli
podcasti
 Kogukonnapraktika: programm, mis paneb noored kogukonnas tegutsema

 Kogukonnapraktika on kogemusõpe, mille käigus õpilased lähevad vabaühendusse praktikale. Õpilased löövad umbes 10-15 tunni jagu kaasa enda valitud organisatsiooni tegevustes täites mõnd endale jõukohast ja huvipakkuvat ning vabaühendusele vajalikku ülesannet.

Õpilane saab praktilise kogemuse vabaühenduses tegutsemisest, kool saab sisukama ja sisulisema õppekava ja vabaühendus saab tuttavaks kohalike noorte ja tulevaste tegijatega.
Kogukonnapraktika toimub 50 koolis ja enam kui 300 vabaühenduses üle Eesti. 
Loe kogukonnapraktika kohta lisaks https://kogukonnapraktika.ee/

Jõgeva-, Järva- ja Viljandimaa MTÜ konsultantidega arutab podcastis kogukonnapraktika projektijuht Mirell Merirand, mis on kogukonnapraktika ja mida ta annab noortele, koolile ja vabaühendusele? 
Oma programmis osalemise kogemusi jagavad Margit Udam Paide Gümnaasiumist;  Liisa Aedma Tarvastu Gümnaasiumist; Monika Lillevere MTÜst Uuskasutuskeskus.
 
Anna oma kuulamis-vaatamissoovist teada hiljemalt 23. aprilliks sellel lingil  ja saadame sulle podcasti vaatamise lingi hiljemalt 24. aprilli hommikul.
 
Kogukonna podcastid on Järva-, Viljandi- ja Jõgevamaa arenduskeskuste vabaühenduste konsultantide ühisprojekt kolme maakonna vabaühenduste võimekuse ja teadlikkuse tõstmiseks. Podcasti saab järele vaadata maakondlike arenduskeskuste Youtube`i kanalilt https://www.youtube.com/watch?v=0HSl8D4yxOw 
 
Lisainfo: Kersti Kurvits, vabaühenduste konsultant, tel 520 8423, kersti@jaek.ee