Algab “Õpi koos Google`iga” uus tasuta koolitusprogramm 

Koolituskava on kokku pandud põhimõttel, et anda osalejatele ülevaade olulisematest digiturunduse teemadest ning võimalikult laialdased põhioskused ja -teadmised  oma tegevuste arendamiseks veebis.

Koolitused toimuvad 20. septembrist kuni 9. novembrini 2023.  Esimene koolitus juba 20. septembril.

Programm koosneb 4 teemablokist, igas blokis 3 koolitust:

  • Strateegia – Eesti parimad eksperdid õpetavad, kuidas läbi mõelda oma digiturunduse strateegia, kasutada tasuta platvorme, näiteks Google Ettevõtja Profiil, ja selgitavad, kuidas luua emailist tugev suhtlus- või müügikanal.

  • Andmed – praktiliste koolituste käigus aitavad eksperdid sul seadistada olulisemad analüütika raportid, õpetavad SEO tugevdamiseks valima olulisi märksõnu ning kuidas oma e-poe kasutajasõbralikkust parandada.

  • Reklaam – digireklaamid Google’is, Youtube’is ja Meta platvormidel. Saa teada digireklaamide põhitõed, iga suurima reklaamiplatvormi nipid ja eripärad ning praktilised juhised, kuidas iseseisvalt reklaamidega algust teha.

  • Loovus – Eesti parimad eksperdid aitavad eesmärgipäraselt jõuda reklaami ideeni, õpetavad looma silmajäävaid reklaamtekste ja jagavad nippe, kuidas ning milliste vahenditega ise silmatorkavaid ja professionaalseid visuaale luua. 

Vaata täpset koolituskava SIIT.
Loe lisaks Õpime Google`iga programmi kohta digioskused.ee veebilehelt .

Koolitused on osalejatele tasuta ja veebi vahendusel kättesaadavad kõikjal, vajalik on vaid eelregistreerimine kodulehel digioskused.ee.